Wspieramy lokalny sport!

Nasza firma chętnie angażuje się w lokalne przedsięwzięcia i działalności.

Postanowiliśmy wesprzeć lokalny sport, ponieważ wierzymy, że ma on realny wpływ na wychowanie i rozwój dzieci i młodzieży. Zaprzyjaźnione z nami kluby to drużyny z wieloletnimi tradycjami, które dbają o rozwój nie tylko sportowy, ale także społeczny swoich Wychowanków.

Umowy sponsorskie z klubami piłkarskim GLKS POLONIA RADZANOWOKS STOCZNIOWIEC PŁOCK, KS HURAGAN BODZANÓW oraz z żeńską sekcją piłki ręcznej MMKS JUTRZENKA PŁOCK to kolejny krok w rozwoju naszej działalności.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie dużo korzyści wszystkim stronom kontraktu. Dla wszystkich Kibiców i Mieszkańców zaprzyjaźnionych gmin przygotowaliśmy specjalne rabaty na nasze produkty.

Dla KAŻDEGO, kto okaże naszą promocyjną ulotkę, przewidziany jest rabat po 1500 zł na każdy nasz produkt, w tym panele fotowoltaiczne, pompę ciepła i magazyn energii. Łącznie można zyskać aż 4 500 zł rabatu! Dodatkowo za 1 zł wypełniamy i składamy w imieniu naszych klientów wnioski dotacyjne najpopularniejszych ogólnopolskich programów: „Mój Prąd”, Czyste Powietrze” i „Zielona Energia w Gospodarstwie Rolnym”. Oferujemy kompleksową obsługę z BEZPŁATNYM AUDYTEM i WYCENĄ.

Ulotki rozdawane są na meczach i wydarzeniach sportowych naszych zaprzyjaźnionych klubów: GLKS POLONIA RADZANOWO, KS STOCZNIOWIEC PŁOCK, MMKS JUTRZENKA PŁOCK oraz KS HURAGAN BODZANÓW. Dostępne są także w siedzibach klubów oraz w centrali naszej firmy na ul. Popłacińskiej 18 w Płocku.

Nie zwlekaj, skorzystaj już dziś — TO SIĘ OPŁACA!

Z całych sił trzymamy kciuki i kibicujemy wszystkim młodym ZAWODNIKOM i ZAWODNICZKOM w dążeniu do osiągnięcia ich sportowych marzeń.

Kibicujmy i bądźmy dumni z naszych DRUŻYN!

Zapraszamy WSZYSTKICH na WSPÓLNE kibicowanie. Do zobaczenia na Trybunach.

zapraszamy do kontaktu


    napisz czego potrzebujesz, żeby zadzwonił do Ciebie odpowiedni specjalista